Kwiecień 25 2024 21:55:31
Jeden punkt ze Starymi Jaroszowicami
W 13 kolejce rozgrywek A klasy podejmowaliśmy KS Stare Jaroszowice.
Mecz walki. Sporo taktyki za to niewiele okazji bramkowych. W pierwszej połowie obie drużyny wypracowały po jednej. Najpierw efektowny rajd przez niemal pół boiska zrobił Krzysztof Kurlej. Świetny strzał i GKS prowadzi 1-0. Goście chwile później ripostują. Szybka akcja po przejęciu piłki i mocne uderzenie sparowane przez Mirka Hałkę. Niestety czyha blisko zawodnik gości i wykorzystuje dobitkę.
Po zmianie stron obraz gry był podobny. Tomaszów próbował przebić się przez defensywę gości, a ci z kolei dobrze kontrowali. Dwukrotnie świetną interwencją popisał się Hałka. Szczególnie ważna była ta z 87 minuty, gdy obronił w sytuacji sam na sam. Ostatecznie remis i kolejny punkcik. Najprawdopodobniej za tydzień zagramy kolejkę z rundy wiosennej.