Listopad 13 2019 15:57:50
Terminarz
1 kolejka
26 sierpnia
GKS Iwiny 0 : 1 KS Stare Jaroszowice
26 sierpnia
Górnik Węgliniec 2 : 1 GKS Gromadka
26 sierpnia
Orzeł Gościszów 3 : 2 Sparta Zebrzydowa
26 sierpnia
LZS Brzeźnik 1 : 5 Rybak Parowa
26 sierpnia
Twardy Świętoszów 11 : 1 LZS Łaziska
26 sierpnia
Leśnik Osiecznica 10 : 0 KS Łąka
26 sierpnia
GKS Tomaszów Bolesławiecki 1 : 0 LKS Ocice
2 kolejka
2 września
KS Łąka 2 : 6 GKS Tomaszów Bolesławiecki
2 września
LZS Łaziska 3 : 2 KS Stare Jaroszowice
2 września
LKS Ocice 0 : 0 GKS Iwiny
2 września
Leśnik Osiecznica 2 : 2 Rybak Parowa
2 września
GKS Gromadka 2 : 4 LZS Brzeźnik
2 września
Sparta Zebrzydowa 0 : 6 Górnik Węgliniec
25 listopada
Twardy Świętoszów 9 : 3 Orzeł Gościszów
3 kolejka
9 września
Orzeł Gościszów 0 : 4 LZS Łaziska
9 września
Leśnik Osiecznica 4 : 1 GKS Gromadka
9 września
LZS Brzeźnik 6 : 1 Sparta Zebrzydowa
9 września
KS Stare Jaroszowice 2 : 3 LKS Ocice
9 września
Górnik Węgliniec 1 : 3 Twardy Świętoszów
9 września
GKS Iwiny 3 : 0 KS Łąka
9 września, 14:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 0 : 2 Rybak Parowa
4 kolejka
16 września
Rybak Parowa 1 : 0 GKS Iwiny
16 września
KS Łąka 1 : 8 KS Stare Jaroszowice
16 września
Orzeł Gościszów 2 : 3 Górnik Węgliniec
16 września
Twardy Świętoszów 3 : 3 LZS Brzeźnik
16 września
Sparta Zebrzydowa 2 : 2 Leśnik Osiecznica
16 września
GKS Gromadka 0 : 2 GKS Tomaszów Bolesławiecki
16 września
LZS Łaziska 1 : 2 LKS Ocice
5 kolejka
22 września, 16:00
GKS Iwiny 3 : 2 GKS Gromadka
23 września, 14:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 0 : 2 Sparta Zebrzydowa
23 września, 15:00
KS Stare Jaroszowice 3 : 1 Rybak Parowa
23 września, 15:00
LZS Brzeźnik 2 : 0 Orzeł Gościszów
23 września, 15:00
LKS Ocice 4 : 0 KS Łąka
23 września, 15:00
Leśnik Osiecznica 1 : 1 Twardy Świętoszów
23 września, 15:00
Górnik Węgliniec 3 : 1 LZS Łaziska
6 kolejka
30 września
Twardy Świętoszów 5 : 3 GKS Tomaszów Bolesławiecki
30 września
Rybak Parowa 3 : 0 LKS Ocice
30 września
Górnik Węgliniec 3 : 1 LZS Brzeźnik
30 września
GKS Gromadka 1 : 5 KS Stare Jaroszowice
30 września
Sparta Zebrzydowa 2 : 2 GKS Iwiny
30 września
LZS Łaziska 6 : 1 KS Łąka
30 września
Orzeł Gościszów 3 : 2 Leśnik Osiecznica
7 kolejka
6 października, 15:00
GKS Iwiny 5 : 6 Twardy Świętoszów
6 października, 16:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 2 : 2 Orzeł Gościszów
7 października, 11:00
KS Łąka 0 : 0 Rybak Parowa
7 października, 15:00
KS Stare Jaroszowice 4 : 1 Sparta Zebrzydowa
7 października, 15:00
LZS Brzeźnik 7 : 3 LZS Łaziska
7 października, 15:00
Leśnik Osiecznica 3 : 2 Górnik Węgliniec
7 października, 15:00
LKS Ocice 0 : 0 GKS Gromadka
8 kolejka
14 października
Twardy Świętoszów 1 : 2 KS Stare Jaroszowice
14 października
Górnik Węgliniec 3 : 1 GKS Tomaszów Bolesławiecki
14 października
GKS Gromadka 3 : 0 KS Łąka
14 października
LZS Brzeźnik 2 : 3 Leśnik Osiecznica
14 października
Sparta Zebrzydowa 0 : 2 LKS Ocice
14 października
LZS Łaziska 2 : 1 Rybak Parowa
14 października
Orzeł Gościszów 2 : 5 GKS Iwiny
9 kolejka
20 października, 15:00
GKS Iwiny 1 : 3 Górnik Węgliniec
20 października, 16:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 3 : 0 LZS Brzeźnik
20 października, 16:00
KS Łąka 2 : 5 Sparta Zebrzydowa
21 października, 11:00
KS Stare Jaroszowice 5 : 2 Orzeł Gościszów
w Łaziskach
21 października, 15:00
Rybak Parowa 2 : 2 GKS Gromadka
21 października, 15:00
Leśnik Osiecznica 3 : 0 LZS Łaziska
21 października, 15:00
LKS Ocice 3 : 2 Twardy Świętoszów
10 kolejka
27 października, 15:00
Twardy Świętoszów 12 : 0 KS Łąka
28 października, 11:00
Sparta Zebrzydowa 0 : 1 Rybak Parowa
28 października, 14:00
Górnik Węgliniec 1 : 2 KS Stare Jaroszowice
28 października, 14:00
LZS Brzeźnik 1 : 2 GKS Iwiny
28 października, 14:00
Leśnik Osiecznica 6 : 1 GKS Tomaszów Bolesławiecki
28 października, 14:00
LZS Łaziska 1 : 1 GKS Gromadka
28 października, 14:00
Orzeł Gościszów 1 : 4 LKS Ocice
11 kolejka
4 listopada
KS Stare Jaroszowice 3 : 0 LZS Brzeźnik
4 listopada
GKS Iwiny 1 : 4 Leśnik Osiecznica
4 listopada
Rybak Parowa 6 : 0 Twardy Świętoszów
4 listopada
GKS Tomaszów Bolesławiecki 2 : 2 LZS Łaziska
4 listopada
GKS Gromadka 1 : 1 Sparta Zebrzydowa
4 listopada
KS Łąka 2 : 8 Orzeł Gościszów
4 listopada
LKS Ocice 1 : 1 Górnik Węgliniec
12 kolejka
11 listopada
Twardy Świętoszów 6 : 1 GKS Gromadka
11 listopada
GKS Tomaszów Bolesławiecki 3 : 3 GKS Iwiny
11 listopada
Górnik Węgliniec 3 : 0 KS Łąka
11 listopada
LZS Brzeźnik 3 : 0 LKS Ocice
11 listopada
Leśnik Osiecznica 1 : 3 KS Stare Jaroszowice
11 listopada
LZS Łaziska 7 : 4 Sparta Zebrzydowa
11 listopada
Orzeł Gościszów 1 : 5 Rybak Parowa
13 kolejka
18 listopada
KS Stare Jaroszowice 2 : 2 GKS Tomaszów Bolesławiecki
18 listopada
GKS Iwiny 1 : 5 LZS Łaziska
18 listopada
Rybak Parowa 2 : 1 Górnik Węgliniec
18 listopada
GKS Gromadka 4 : 1 Orzeł Gościszów
18 listopada
Sparta Zebrzydowa 3 : 5 Twardy Świętoszów
18 listopada
KS Łąka 1 : 7 LZS Brzeźnik
18 listopada
LKS Ocice 0 : 5 Leśnik Osiecznica
14 kolejka
23 marca, 15:00
KS Stare Jaroszowice 2 : 3 GKS Iwiny
24 marca
KS Łąka 0 : 3 Leśnik Osiecznica
24 marca, 11:00
GKS Gromadka 1 : 2 Górnik Węgliniec
24 marca, 11:00
Sparta Zebrzydowa 2 : 2 Orzeł Gościszów
24 marca, 15:00
LZS Łaziska 4 : 3 Twardy Świętoszów
24 marca, 15:00
LKS Ocice 2 : 2 GKS Tomaszów Bolesławiecki
24 marca, 16:00
Rybak Parowa 3 : 1 LZS Brzeźnik
15 kolejka
30 marca
GKS Iwiny 3 : 0 LKS Ocice
30 marca
GKS Tomaszów Bolesławiecki 3 : 0 KS Łąka
vo
31 marca
KS Stare Jaroszowice 3 : 0 LZS Łaziska
31 marca
Górnik Węgliniec 2 : 2 Sparta Zebrzydowa
31 marca
LZS Brzeźnik 1 : 1 GKS Gromadka
31 marca
Orzeł Gościszów 3 : 1 Twardy Świętoszów
31 marca
Rybak Parowa 0 : 2 Leśnik Osiecznica
16 kolejka
6 kwietnia, 15:00
Twardy Świętoszów 6 : 4 Górnik Węgliniec
6 kwietnia, 17:00
LKS Ocice 1 : 0 KS Stare Jaroszowice
7 kwietnia
KS Łąka 0 : 3 GKS Iwiny
7 kwietnia, 11:00
GKS Gromadka 0 : 9 Leśnik Osiecznica
7 kwietnia, 11:00
Sparta Zebrzydowa 1 : 3 LZS Brzeźnik
7 kwietnia, 15:00
LZS Łaziska 0 : 0 Orzeł Gościszów
7 kwietnia, 16:00
Rybak Parowa 1 : 2 GKS Tomaszów Bolesławiecki
17 kolejka
13 kwietnia, 16:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 3 : 0 GKS Gromadka
vo
13 kwietnia, 17:00
LKS Ocice 4 : 2 LZS Łaziska
14 kwietnia
KS Stare Jaroszowice 3 : 0 KS Łąka
14 kwietnia, 15:00
GKS Iwiny 2 : 1 Rybak Parowa
14 kwietnia, 15:00
Górnik Węgliniec 1 : 1 Orzeł Gościszów
14 kwietnia, 15:00
LZS Brzeźnik 2 : 2 Twardy Świętoszów
14 kwietnia, 15:00
Leśnik Osiecznica 9 : 1 Sparta Zebrzydowa
18 kolejka
27 kwietnia
Twardy Świętoszów 1 : 3 Leśnik Osiecznica
28 kwietnia
GKS Gromadka 2 : 1 GKS Iwiny
28 kwietnia
LZS Łaziska 0 : 3 Górnik Węgliniec
28 kwietnia
Orzeł Gościszów 3 : 2 LZS Brzeźnik
28 kwietnia
Rybak Parowa 2 : 1 KS Stare Jaroszowice
28 kwietnia
KS Łąka 0 : 3 LKS Ocice
28 kwietnia, 11:00
Sparta Zebrzydowa 3 : 3 GKS Tomaszów Bolesławiecki
19 kolejka
1 maja
Leśnik Osiecznica 8 : 0 Orzeł Gościszów
1 maja, 14:00
KS Stare Jaroszowice 5 : 0 GKS Gromadka
1 maja, 14:00
GKS Iwiny 5 : 1 Sparta Zebrzydowa
1 maja, 14:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 2 : 4 Twardy Świętoszów
1 maja, 14:00
LZS Brzeźnik 6 : 2 Górnik Węgliniec
1 maja, 14:00
LKS Ocice 1 : 6 Rybak Parowa
1 maja, 14:00
KS Łąka 0 : 3 LZS Łaziska
20 kolejka
5 maja
GKS Gromadka 1 : 4 LKS Ocice
5 maja
Twardy Świętoszów 5 : 1 GKS Iwiny
5 maja
Górnik Węgliniec 5 : 4 Leśnik Osiecznica
5 maja
Sparta Zebrzydowa 2 : 3 KS Stare Jaroszowice
5 maja
LZS Łaziska 2 : 0 LZS Brzeźnik
5 maja
Orzeł Gościszów 4 : 4 GKS Tomaszów Bolesławiecki
5 maja
Rybak Parowa 3 : 0 KS Łąka
21 kolejka
11 maja
GKS Iwiny 4 : 4 Orzeł Gościszów
11 maja
LKS Ocice 0 : 3 Sparta Zebrzydowa
12 maja
KS Stare Jaroszowice 5 : 2 Twardy Świętoszów
12 maja
Leśnik Osiecznica 3 : 2 LZS Brzeźnik
12 maja
Rybak Parowa 6 : 2 LZS Łaziska
12 maja
KS Łąka 0 : 3 GKS Gromadka
12 maja, 15:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 3 : 2 Górnik Węgliniec
22 kolejka
18 maja
Twardy Świętoszów 1 : 3 LKS Ocice
19 maja
GKS Gromadka 1 : 5 Rybak Parowa
19 maja
Górnik Węgliniec 4 : 0 GKS Iwiny
19 maja
LZS Łaziska 1 : 6 Leśnik Osiecznica
19 maja
Orzeł Gościszów 2 : 2 KS Stare Jaroszowice
19 maja
Sparta Zebrzydowa 3 : 0 KS Łąka
19 maja, 15:00
LZS Brzeźnik 1 : 3 GKS Tomaszów Bolesławiecki
23 kolejka
25 maja
GKS Iwiny 2 : 4 LZS Brzeźnik
25 maja, 17:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 0 : 2 Leśnik Osiecznica
26 maja
GKS Gromadka 3 : 3 LZS Łaziska
26 maja
KS Stare Jaroszowice 3 : 0 Górnik Węgliniec
26 maja
LKS Ocice 4 : 0 Orzeł Gościszów
26 maja
Rybak Parowa 1 : 1 Sparta Zebrzydowa
26 maja
KS Łąka 0 : 3 Twardy Świętoszów
24 kolejka
20 kwietnia
Leśnik Osiecznica 5 : 0 GKS Iwiny
2 czerwca
Sparta Zebrzydowa 3 : 0 GKS Gromadka
2 czerwca
Twardy Świętoszów 1 : 1 Rybak Parowa
2 czerwca
Górnik Węgliniec 2 : 1 LKS Ocice
2 czerwca
LZS Brzeźnik 1 : 7 KS Stare Jaroszowice
2 czerwca
LZS Łaziska 5 : 0 GKS Tomaszów Bolesławiecki
2 czerwca
Orzeł Gościszów 3 : 0 KS Łąka
25 kolejka
9 czerwca
KS Stare Jaroszowice 3 : 1 Leśnik Osiecznica
9 czerwca
GKS Iwiny 2 : 3 GKS Tomaszów Bolesławiecki
9 czerwca
Rybak Parowa 6 : 0 Orzeł Gościszów
9 czerwca
GKS Gromadka 2 : 8 Twardy Świętoszów
9 czerwca
Sparta Zebrzydowa 7 : 4 LZS Łaziska
9 czerwca
LKS Ocice 4 : 4 LZS Brzeźnik
9 czerwca
KS Łąka 0 : 3 Górnik Węgliniec
26 kolejka
16 czerwca
Twardy Świętoszów 2 : 3 Sparta Zebrzydowa
16 czerwca
GKS Tomaszów Bolesławiecki 3 : 0 KS Stare Jaroszowice
16 czerwca
Górnik Węgliniec 2 : 1 Rybak Parowa
16 czerwca
Leśnik Osiecznica 6 : 0 LKS Ocice
16 czerwca
LZS Łaziska 1 : 4 GKS Iwiny
16 czerwca
Orzeł Gościszów 6 : 3 GKS Gromadka
16 czerwca
LZS Brzeźnik 3 : 0 KS Łąka
Mała tabela A klasy
  Drużyna M Ptk
1. Twardy Świętoszów 2 6
2. Czarni Lwówek Śląski 2 6
3. Chrobry Nowogrodziec 2 6
4. Sparta Zebrzydowa 2 6
5. Górnik Węgliniec 2 4
6. LZS Łaziska 2 3
7. LKS Ocice 2 3
8. Rybak Parowa 2 3
9. LZS Brzeźnik 2 3
10. Orzeł Gościszów 2 1
11. KS Stare Jaroszowice - Żeliszów 2 0
12. GKS Iwiny 2 0
13. GKS Tomaszów Bolesławiecki 2 0
14. LKS Mierzwin 2 0
powered by © Tabelkownik 1.5

[ Więcej ]
Następny mecz
1. kolejka
25 sierpnia, 15:00
LZS Brzeźnik       GKS Tomaszów Bolesławiecki
LZS Brzeźnik 3 : 1 GKS Tomaszów Bolesławiecki
Bieżąca kolejka
07-09-2019
 GKS IwinyGKS Iwiny? : ?Rybak ParowaRybak Parowa
 Czarni Lwówek ŚląskiCzarni Lwówek Śląski? : ?Chrobry NowogrodziecChrobry Nowogrodziec
16:00GKS Tomaszów BolesławieckiGKS Tomaszów Bolesławiecki? : ?LKS OciceLKS Ocice
08-09-2019
 Sparta ZebrzydowaSparta Zebrzydowa? : ?LKS MierzwinLKS Mierzwin
 LZS BrzeźnikLZS Brzeźnik? : ?Twardy ŚwiętoszówTwardy Świętoszów
 LZS ŁaziskaLZS Łaziska? : ?Górnik WęgliniecGórnik Węgliniec
 Orzeł GościszówOrzeł Gościszów? : ?KS Stare Jaroszowice - ŻeliszówKS Stare Jaroszowice - Żeliszów

[ Więcej ]
Partnerzy
Urząd Gminy Warta Bolesławiecka

Sklep

Fundacja KGHM Polska Miedź

Szybkie linki
GKS Raciborowice Iskra Łagów BKS Bobrzanie Bolesławiec

OZPN Jelenia Góra jg24.pl Sport jeleniogórski Nowiny Jeleniogórskie - piłka nożna
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
3,012,935 unikalne wizyty