Marzec 28 2024 14:40:04
Podziękowanie
Po ostatnim meczu rundy jesiennej zawodnicy, działacze i przyjaciele klubu spotkali się by oficjalnie podsumować rozgrywki w rundzie i całym 2014 roku.
Pragniemy serdecznie podziękować Panu Mieczysławowi Żuraw, Pizza Tomato, Panu Marcinowi Kowal oraz Panu sołtysowi Franciszkowi Osip za udzielone wsparcie i pomoc w przygotowaniu tego spotkania. Wielkie dzięki, że zawsze jesteście z nami!
Dziękujemy wszystkim zawodnikom drużyny seniorów i juniorów za zaangażowanie i walkę na boisku. Razem tworzymy fajną, wesołą ekipę, która potrafi wygrać z każdym. Jesteśmy jedną DRUŻYNĄ.
Dziękujemy trenerowi Tomaszowi Benesiewicz i Czesławowi Kizymie za dobrą współpracę. Czesławowi Marnickiemu i Janowi Malinowskiemu za konstruktywne dyskusje i wnioski. Państwu Jolancie i Franciszkowi Sadowskim za duże zaangażowanie na co dzień i za wielką pomoc w organizacji zakończenia.