Kwiecień 24 2024 04:08:55
GKS Tomaszów - LZS Zaręba 9-0, (3-0)
Nasi zawodnicy wysoko, bo 9-0 pokonując LZS Zaręba, zrobili kibicom świetny prezent na 65-te urodziny klubu.
Goście stwarzali opór do około 30stej minuty, kiedy to wynik otworzył strzałem z rzutu wolnego Czesław Kizyma. Chwilę pózniej trzy świetne okazje miał Wojtek Bojanowski. Wypracował jednak sytuację o której Olaf Kaleta precyzyjnie przymierzył i posłał piłkę nad bramkarzem. Jeszcze przed przerwą na 3-0 podwyższył Andrzej Skóra.
W drugiej połowie grali już tylko gospodarze. Trafienia dołożyli dwukrotnie Rafał Szewczyk, po raz drugi Andrzej Skóra, Dawid Tur, Arkadiusz Kubuś oraz w ostatniej minucie Marcin Kubuś.
Wszyscy zawodnicy zasłużyli na słowa uznania, widać było chęci do gry.

W meczu o punkty ostatnio zdobyliśmy więcej niż 7 bramek 26.10.2003r (11-3 z Grom Udanin). Dzisiejsza wygrana pozwoliła nam na utrzymanie 4 lokaty. Brawo!

Bramki: Skóra x2, R. Szewczyk x2, Kizyma, Kaleta, A. Kubuś, Tur, M. Kubuś

za tydzień wyjazd do Parowej. Mecz o 15:00