Kwiecień 26 2024 00:29:28
GKS Tomaszów - Chrobry Nowogrodziec 4-1, (3-0)
Kolejny świetny występ seniorów, którzy pokonali u siebie Chrobrego Nowogrodziec 4-1.
W ostatnich 3 meczach ligowych pomiędzy obiema drużynami padał remis. Remisowaliśmy także w sparingach.

Na prowadzenie GKS wyszedł po strzale Krzysztofa Kurleja - asysta Dawida Kubuś. Na 2-0 podwyższył Dawid Tur, a tuż przed przerwą Krzysztof Kurlej świetnie na 3-0. W 2 połowie pierwsze trafienie w seniorach zaliczył Patryk Kiełbik. Super Panowie!

W czołówce tabeli ciasno. Stawka wyrównana. Pierwszy mecz przegrał lider z Parzyc. Stare Jaroszowice wygrały 4-0 z Łaziskami i wyprzedziły nas lepszym dorobkiem bramkowym (jedną bramką).
Juniorzy w sobotę minimalnie przegrali z Ocicami 2-3.