Kwiecień 20 2024 07:29:47
GKS Tomaszów - KS Stare Jaroszowice 0-3
Kolejna porażka, tym razem z liderem KS Stare Jaroszowice 0-3. Równa gra gości przez cały sezon zaowocowała niewątpliwym sukcesem. Mało kto stawiał ta ekipę przed startem serie A w gronie faworytów. Przeciwnik dzięki temu zwycięstwu zapewnił sobie awans do klasy okręgowej. Gratulujemy.
Goście wyszli na prowadzenie już w 1 minucie. Tomaszów próbował odrobić stratę ale niestety tuż przed przerwą było już 0-2. Szybko po zmianie stron Jaroszowice podwyższyły na 0-3 a Michał Budzianowski skompletował hat tricka. Na uwagę zasługuje debiut w naszej drużynie seniorskiej Mateusza Markowskiego.

Niestety na wiosnę nie udało nam się wygrać z żadną drużyną zajmującą miejsce w górnej połowie tabeli. Do rozegrania pozostała jeszcze jedna kolejka. Zagramy w Bolesławicach z miejscowym Majdanem w niedzielę o godz. 11:0. Zbiórka o 9:40.