Marzec 29 2024 11:53:12
Zima przedłużona
"Myślę sobie, że ta zima kiedyś musi minąć.
zazieleni się, zagramy jakiś mecz....

Przedłużona zima piłkarzy IV ligi, okręgówki oraz A i B-klasy
Nie dojdą do skutku zaplanowane na najbliższy weekend spotkania w klasie okręgowej, A oraz B klasie. Taką decyzję podjął dzisiaj Wydział Gier OZPN Jelenia Góra. - Powodem decyzji są złe warunki atmosferyczne.

Klasa okręgowa - kolejka z terminu 23/24 marca została przełożona na 17 kwietnia (środa), godzina 16.30

A klasa, grupa I, II, III - kolejka z terminu 24 marca została przełożona na 1 maja (środa), godzina 14

B klasa, grupa II i III - kolejka z terminu 24 marca została przełożona na 23 czerwca (niedziela). Grupa II - godzina 11, grupa III - godzina 15.

Nie dojdą do skutku także spotkania w IV lidze. Zaplanowana na weekend kolejka zostanie rozegrana w maju.

W związku z powyższym planujemy rozegranie w niedzielę. sparingu z drużyną legnickiej klasy A.