Kwiecień 18 2024 17:37:43
Trening
KS Łąka - GKS Tomaszów Bolesławiecki 0-2, (0-2)

GKS wyjeżdżał na mecz osłabiony nieobecnością kilku zawodników. Nie zawiedli za to pozostali i zainkasowali 3 punkty.
Na 0-1 trafił strzałem z głowy Marcin Kubuś z rzutu rożnego. Piłka jeszcze odbiła się od obrońcy, myląc bramkarza. Tuż przed przerwą wynik ustalił Daniel Mandżak, który otrzymał świetne zagranie od Tomasza Budas i wyszedł na pozycję sam na sam z bramkarzem. Okazję wykorzystał bezbłędnie i mogliśmy zejść do szatni z dwubramkowym prowadzeniem. W drugiej połowie GKS przede wszystkim pilnował korzystnego rezultatu. Dwukrotnie udanie interweniował dobrze ustawiony Mirek Hałka, co pozwoliło zachować czyste konto. Przed nami mecz z LZS łaziska który wysoko 6-2 pokonał Górnika Węgliniec.