Marzec 29 2024 09:36:10
GKS Tomaszów - LKS Ocice 2-1
Seniorzy wygrali u siebie z LKS Ocice 2-1 po bramkach Krzysztofa Kurleja oraz Marcina Kubuś.
Bramkę na 1-0 zdobył Krzysztof Kurlej, który wykorzystał rzut karny podyktowany po faulu na Tomaszu Budasie. Goście odpowiedzieli bramką tuż przed przerwą. Wynik meczu ustalił strzałem głową Marcin Kubuś, który wykorzystał zagranie Zbigniewa Szewczyka. Goście mieli świetną okazję do wyrównania w doliczonym czasie gry, jednak dobrą interwencją popisał się bramkarz Grzegorz Gabor i wyciągnął piłkę lecąca tuż przy słupku.
Juniorzy wygrali z Jawą Otok 1-3. Na listę strzelców wpisali się Mikołaj Gapiński oraz dwukrotnie Mateusz Markowski.

zbiórka na mecz juniorów sobota godz 13:00, mecz o 14:00 u siebie z LZS Nowa
zbiórka na mecz seniorów niedziela godz 9:40, mecz o 11:00 w Łące