Kwiecień 25 2024 21:52:42
Udany weekend
Kolejny udany weekend dla naszych drużyn.
Juniorzy pewnie zakończyli swój mecz przeciwko drużynie z Włodzic,wygrywając 4-0.
Skład Wyjściowy:
K.Kobyłecki - M.Pirożek, A.Zawada, P.Kubuś, K.Domarecki - M.Kołodziej(46'E.Kulesza), J.Osip, B.Turecki, P.Szewczyk(68'E.Turecki) - K.Tur, K.Tur.
Bramki zdobyli:
A.Zawada, K.Tur, Bramka samobójcza, K.Tur.

Seniorzy podejmowali natomiast na wyjeździe drużynę z Łąki, mecz zakończył się wynikiem 2-6 dla naszego GKS-u.
Skład Wyjściowy:
K.Kobyłecki - O.Kaleta, Cz.Kizyma(15'B.Szwedo), M.Kubuś, W.Bojanowski - D.Mandżak, A.Skóra, D.Dobiech, Z.Szewczyk, K.Sudół - K.Kurlej.
Bramki zdobyli:
D.Mandżak,K.Kurlej x2, D.Dobiech x2, Bramka samobójcza.

Najbliższe spotkania:
Juniorzy podejmą w meczu derbowym o godzinie 10:00 w sobotę rówieśników z Warty Bolesławieckiej.
Natomiast seniorzy zmierzą się z drużyna Rybak Parowa grając u siebie w niedziele o godzinie 14:00.
Serdecznie Zapraszamy !!!