Marzec 28 2024 22:26:04
Sobota 13stego kwietnia
Juniorzy stawili się na mecz zaledwie w 10ciu. Jednak po bardzo dobrym meczu wygrali z liderem klasy terenowej Czarnymi Lwówek Śląski 0-1. Do przerwy gra była wyrównana. Tomaszów stwarzał jednak bardziej klarowne sytuacje. Tuż przed przerwą dośrodkowanie z prawej strony wykorzystał Kacper Tur. Po zmianie stron gospodarze uzyskali przewagę w grze. GKS nieco zepchnięty do obrony bardzo dobrze spisywał się w defensywie i zakończył mecz bez straty bramki.
13sty kwietnia nie był za to szczęśliwy dla seniorów. Po przeciętnym meczu zremisowali z bezbramkowo z GKS Gromadka. Na dodatek nie wykorzystaliśmy karnego w 92 minucie meczu. Cóż goście wcześniej mieli słupek i też mogą czuć niedosyt.
Aktualizacja: Jak się okazało OZPN Jelenia Góra zweryfikował wynik meczu na 3-0 dla GKS Tomaszów w związku z niewpisaniem przez drużynę gości jednego z zawodników do składu meczowego.