Marzec 28 2024 18:14:07
Terminarze
W serwisie PZPN www.laczynaspilka.pl opublikowane zostały terminarze rozgrywek dla klasy A, noszącej w nowym sezonie nazwę Alniko A klasa, oraz III Ligi Okręgowej Juniorów.

terminarz seniorów Link
terminarz juniorów Link

Sezon 20/21 w Alniko A klasie rozpoczniemy 08 lub 09 sierpnia 2020r meczem wyjazdowym z Chrobrym Nowogrodziec.

Juniorzy natomiast rozpoczną zmagania ligowe 5 września spotkaniem u siebie z Apisem Jędrzychowice. Sporo dobrze nam znanych drużyn nie zgłosiło się do rozgrywek juniorskich, m.in. Kraśnik Dolny, Gromadka, Czerna, Nowa, Włodzice. W związku z tym w nowym sezonie czekają nas spotkania z takimi zespołami jak: Iskra Łagów, Apis Jędrzychowice, Łazek Pisarzowice, Górnik Węgliniec, Hutnik Pieńsk, GKS Warta Bolesławiecka, Leśnik Osiecznica, Olimpia Olszanica, Majdan Bolesławice.
Zapraszamy wszystkich chętnych urodzonych w latach 2002 - 2006 do gry w naszej drużynie młodzieżowej. Natomiast zawodników, którzy mają ukończone 16 lat do gry w klasie A.