Kwiecień 18 2024 12:23:53
GKS Iwiny - GKS Tomaszów 1-2, (0-0)
W pierwszym meczu rundy wiosennej Tomaszów pokonał GKS Iwiny 1-2. Losy spotkania ważyły się do ostatniej minuty.
Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo. Warunki pogodowe nie sprzyjały grze. Na śliskiej nawierzchni było sporo przypadku.
Tuż po zmianie stron pierwsza akcja gospodarzy daje im od razu zdobycz bramkową. Autorem trafienia Sławomir Zawada. Tomaszów niemal błyskawicznie doprowadza do wyrównania. Wrzutkę Łukasza Szewczyka wykorzystuje Daniel Mandżak, którego mocny strzał głową odbija się jeszcze od poprzeczki.
Obie strony miały swoje okazje i mogły przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Tomaszów dopiął swego niemal w ostatniej chwili. Asystę Dawida Tura wykorzystał Łukasz Bomba.
Dzięki za mecz.

GKS TB
Hałka - Tomaszunas, Kizyma, Bąk, Tur, Bomba (Bojanowski 90'), Sadowski (Kaleta 90'), Mandżak, Zarzycki (Ł. Szewczyk 55', R. Szewczyk 70'), Kurlej (M. Kubuś 75'), Budas

rezerwa Ł. Paluch

bramki:
1-0 - Zawada 46'
1-1 - Mandżak 48'
1-2 - Bomba 90'

Następny mecz z LZs Łaziska w Tomaszowie w niedzielę 30.03.2014r o godz. 14:00. Zbiórka o 13:00.

Treningi środa, piątek o 17:00
w czwartek o 17:00 trening juniorów.
w środę o 16:00 badania lekarskie zawodników.