Kwiecień 18 2024 23:08:18
Majdan - GKS Tomaszów 3-1, (3-0)
Nasza drużyna seniorów przegrała z Majdanem Bolesławice 3-1. Mecz rozpoczął się z półgodzinnym poślizgiem ze względu na spóżnienie jednego z arbitrów.
Tomaszów w pierwszej połowie zagrał słabo -najsłabiej w tym roku. Straciliśmy bramki po kuriozalnych błędach. Przebudzenie nastąpiło dopiero po przerwie. Tak jak w drugiej połowie trzeba było zagrać cały mecz. Skonstruowaliśmy 5 wyśmienitych okazji bramkowych, lecz niestety udało się wykorzystać tylko jedną. Autorem trafienia był Krzysztof Kurlej. Przed nami mecz z Górnikiem Węgliniec. Niedziela, godz. 14:00