Kwiecień 18 2024 13:18:09
Remis na wodzie
Wygrana juniorów ze Spartą 0-3 i remis seniorów w Starych Jaroszowicach 3-3 - to bilans ostatniego weekendu.

Nie bez kłopotów kadrowych i przede wszystkim w trudnych warunkach, na grząskim zalanym boisku w Jaroszowicach przyszło nam zmierzyć się z miejscowym KS. Do przerwy remisowaliśmy 1-1. Bramkę dla GKSu zdobył Rafał Szewczyk. Około 30 minuty kontuzji barku doznał Tomasz Budas a jego miejsce zajął Olaf Kaleta. Po zmianie stron kilka składnych akcji i od razu były efekty. Dwukrotnie do bramki przeciwnika trafił Łukasz Bomba. Gospodarze jednak grali do końca i zdołali wyrównać. W doliczonym czasie gry mieli nawet okazję - przestrzeloną do zdobycia zwycięskiej bramki. Skromny remis ale w takich warunkach możliwy był każdy inny wynik.