Kwiecień 18 2024 22:43:28
Brzeźnik - Tomaszów 1-7 (0-1)
Tomaszów w 1 kolejce sezonu wygrał w Brzeźniku 1-7.

Bramki dla GKSu:
Tur x2
Tomaszunas x2
Mandżak
Skóra
Kurlej

Mimo optycznej przewagi gości długo utrzymywał się rezultat bezbramkowy. GKS wykazywał inicjatywę a gospodarze szukali swojej szansy w kontrze. W 40 minucie wynik otworzył precyzyjnym strzałem przy długim słupku Dawid Tur.
Po zmianie stron błyskawiczny gol Dawida Tura a zaraz potem bramka na 0-3 Andrzeja Skóry podcięły skrzydła gospodarzom. Kolejne bramki zdobywali Krzysztof Kurlej głową, Tomasz Tomaszunas oraz Daniel Mandżak. Brzeźnik odpowiedział golem z rzutu karnego, po faulu Mandżaka. Gospodarze kończyli w 10ciu. Czerwoną kartkę otrzymał Miżdal za faul na Kizymie. Wynik ustalił Tomaszunas po akcji lewą stroną.
Dobra postawa całej drużyny, brawo.
Za tydzień wyjazd do Łazisk.

Hałka - Kopeć (R. Kubuś), Kizyma, M. Kubuś (Zarzycki), Bąk, Tur (Kaleta), Mandżak, Tomaszunas, Skóra, Kurlej, Budas (Ł. Szewczyk)

trening środa, piątek o 18:30
trening juniorów środa wyjątkowo o 10:30