Marzec 29 2024 05:55:36
Przegrana ze Spartą 2-3, (2-2)
Już w 10 minucie przegrywaliśmy 0-2, ale tomaszowianie zmobilizowali się i wyrównali jeszcze przed przerwą. Asysty Tomasza Tomaszunas wykorzystali Krzysztof Kurlej i Andrzej Skóra. Ta pogoń kosztowała jednak sporo sił, i po zmianie stron nie stwożyliśmy już takiego zagrożenia pod bramką rywali. Goście po akcji środkiem boiska strzelili na 2-3. Najlepsza okazja do wyrównania była w ostatniej minucie meczu. Niestety świetnie zagranej piłki nie dało się opanować na śliskiej murawie.

bramki
Kurlej, Skóra

GKS
Hałka, Tur (70' R. Szewczyk), Paluch(50' Ł. Szewczyk), (60' Kaleta), Tomaszunas, Kizyma, M. Kubuś, Bąk, Skóra, Mandżak (55' Kopeć), Kurlej, Budas(70' R. Kubuś),

trening juniorów wtorek o 18:00
trening seniorzy środa, piątek o 18:00
sobota mecz juniorów o 15:00 z Chrobrym Nowogrodziec. Zbiórka o 14:00
niedziela mecz wyjazdowy A klasy z Chrobrym Nowogrodziec o 17:00. Zbiórka o 15:30